نرم افزار internet lock

امروز قصدمون اینکه با معرفی و آموزش یک نرم افزار فوق العاده شما گیمرعزیز رو سورپرایز کنیم .

حتما شده که نخواهید یک نرم افزار خاص به اینترنت دسترسی داشته باشه یا یک سایت خاص روی سیستمتون باز بشه  مثلا وقتی که از یک نرم افزار کرک شده استفاده میکنید (اگه به نت وصل شه ممکنه کرکش بپره) یا اینکه به نت وصل بشه و آپدیت بگیره و باعث بالا رفتن پینگ به علت پر شدن پهنای باند بشه  اونم موقعی که شما در حال پلی (play) دادن گیم هستین.

این نرم افزار internet lock  هست و نسبت به رقیباش خیلی کم حجم تر و رابط کاربری آسون تری داره. با کمک نرم افزار internet lock  می تونید به راحتی آدرس یک برنامه روی سیستم خودتون یا آدرس یک وبسایت و یا حتی پورت رو بدین و تعیین کنید چه محدودیتی داشته باشه. حتی میشه این محدودیت رو برای یک کاربر خاص و یا در یک زمان خاص تعیین کرد.

خلاصه این نرم افزار به کار همه میاد چه گیمرها و چه کاربرای معمولی مثل بزرگترها برای اعمال محدودیت روی وبسایت های با محتوای نامناسب برای کودکان.

در زیر چند عکس برای راهنمایی و نحوه کار با این نرم افزار قرار داده میشه:

اینترنت لاک

همانطور که در تصویر مشخص است در تب Rules با انتخاب گزینه Add میتوان گزینه setup a new rule manually را انتخاب کرد

add rule on internet lock

همانطور که در این تصویر نیز مشخص است اگر بخواهیم دسترسی یک برنامه به اینترنت را مسدود کنید از قسمت program ادرس دهی کنید و در قسمت ip/domains میتوانید یک وبسایت را فیلتر نمایید.

فقط تنها نکته اینکه اگه روی سیستمتون آنتی ویروس دارین. رول (Rule) های این برنامه نمیتونه اجرا بشه و محدودیت ها رو باید از طریق فایروال آنتی ویروس اعمال کنید

شما هم از تجربتون با کار با این نرم افزار یا نرم افزارهای مشابه بگین و توی کامنت اگر سوالی دارین مطرح کنید تا به کمک هم مشکل رو برطرف کنیم.

۱۴۰۱/۰۴/۰۹ جواد شریعت ناصری

نظرات و دیدگاه ها

طراحی سایت : شرکت ره وب